درباره ما ...

تاریخچه

دوچرخه چوز فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع دوچرخه، ماشین شارژی و قطعات یدکی از سال 1390 شروع و با اتکا به چند دهه گذشته در زمینه تهیه قطعات و شیوه ساختاری به فعالیت انجامیده.

روند کار ما

با استفاده از گروهی متخصص و با در نظر گرفتن شرایط از جمله: ملاحضات اقتصادی، فرهنگی و اعتقادی راسخ به ارايه بهترین ها به مردم شایسته این استان، تمام تلاش خود را جهت ارایه ی خدمات و محصولات هرچه بهتر به مصرف کنندگان به کار گرفت. در این راستا با بهره گیری از سابقه و تجربه ی گرانبهای خود توانست در اندک مدتی جایگاهی بی بدیل را در زمینه ی واردات و توزیع دوچرخه سطح کشور کسب نماید

چرا ما؟

اتکا به تجربیات گرانبها در صنعت دوچرخه در 2 دهه گذشته و اقدام به واردات انحصاری دوچرخه از سال 1390 به بعد توسط دوچرخه چوز سبب گشته که شرایط مناسبی جهت ارایه محصولات و خدمات ممتاز در بالاترین سطوح به مشتریان فراهم آید. ما در کنار تنوع بی نظیر محصولات، با به کارگیری نیروی جوان و دانش در کنار تجربه امیدواریم که بتوانیم جواب گوی نیازهای شما مصرف کننده عزیز باشیم. بی گمان دوچرخه نقشی ممتاز و غیر قابل انکار در سلامتی افراد جامعه دارد و میبایست در انتخاب آن دقت کافی و ژرفی داشته باشیم. البته لازم به ذکر است که بخش عمده ای از فرآیند انتخاب و خرید دوچرخه به عهده ی عرضه کننده محصول است.

فعالیت کنونی

آریا چرخ همواره در تلاش بوده است تا از دیدگاه مصرف کنندگان و متخصصان، محصولات خود را به گونه ای انتخاب کند که به یک میزان مطلوب کیفی و قیمتی دست یابد؛ تا با این کار در وقت و بودجه مصرف کننده صرفه جویی شود. در راستای تحقق این

طراحی به ظاهر شیک

درمورد فروشگاه آنلاین ما

از مواردی که پیوسته مایه ی خشنودی و انرژی این گروه میباشد مشاهده حقیقتی است که در بیشتر اوقات برای بسیاری از مشتریان ما اتفاق افتاده و آن انتخاب مجدد محصولاتدوچرخه چوز توسط ایشان بوده است.

عرضه کننده میبایستی، با در اختیار گذاشتن اطلاعات کیفی و کمی و به دور از فایده نگری راه را برای انتخاب هرچه بهتر مصرف کننده هموار نماید و از طرف دیگر بتواند با عرضه محصولات با کیفیت و استاندارد، نیاز مصرف کننده را به درستی جوابگو باشد.

در جهت تحقق این اهداف، ما هم اکنون در کنار معتبرترین برند دوچرخه سازی دنیا (GIANT) اقدام به عرضه سایر برندهای داخلی و خارجی نموده ایم که تنوع بی نظیری از محصولات را به همراه آورده است.

دوچرخه چوز با ارائه مشاوره های فنی و خدمات پس از فروش گسترده سعی در جلب رضایت و حمایت شما مصرف کنندگان گرامی دارد تا شما مشتریان عزیز بتوانید از دوچرخه هایی با کیفیت و در سطح استاندارد جهانی بهره مند شوید. امیدواریم کوشش های ما در جلب رضایت خاطر شما موثر افتد.

راه های ارتباط با ما.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.