محصولات پیشنهادی
دوچرخه شهری
  • cities-icon-14 دوچرخه شهری
  • 2728129 دوچرخه بچه گانه
  • 38905530-d9ad5f12-4276-11e8-84d5-076b72e108a5 دوچرخه کوهستانی

برای خرید دوچرخه با چند سئوال اساسی روبرو هستید ، اول اینکه شما چه نوع مسیری را برای دوچرخه سواری مدنظر دارید ؟ دوم متناسب با نوع مسیر چه سایز چرخی را انتخاب کنید ؟ و سوم به چه سطحی از لوازم و قطعات نیاز دارید تا پاسخگوی استفاده شما باشد  و یک سواری دلچسب ار تجربه کنید ؟ . در مورد این پارامترهای مهم می توانید در قسمت وبلاگ به توضیحات و مقالات کاملی دسترسی داشته باشید .

آنچه که در انتخاب و خرید یک دوچرخه خوب حائر اهمیت است و می بایستی به شدت مورد توجه شما باشد ، تنه یا فریم دوچرخه شما است . قطعات و رده ی آنها قطعا برای هر دوچرخه سواری اهمیت دارد اما توجه داشته باشید که این تنه دوچرخه است که مشخص کننده محل قرار گیری این قطعات بوده و بازده ای آنها را تعیین میکند و از دیگر جانب حالت سواری شما و انتقال قدرت را به پدال از جانب شما رقم می زند ، پس قبل از اینکه به فکر قطعات باشید تنه یا فریم استاندارد و مناسب را بیابید تا از دوچرخه سواری لذت ببرید .

شما بازدید کننده محترم با ثبت نام در سایت ما و به اشتراک گذاری تجارب خود در مورد خرید و استفاده از دوچرخه ، لوازم جانبی و نیز قطعات یدکی و همچنین با بیان دانش خود در این موارد علاوه بر کمک و لطف به بهبود فعالیت ما به گسترش و اشاعه فرهنگ دوچرخه سواری از طریق راهنمایی سایر خریداران کمک نموده و از بن تخفیف خرید از جانب ما برخوردار شوید .

با خرید از سایت ما شما می توانید در قرعه کشی فصلی ما شرکت کنید و از جوایز نفیس برخوردار شوید . با هر خرید شانس خود را افزایش دهید . قرعه کشی ما در انتهای آخرین ماه هر فصل برگزار خواهد شد و به برنده خوش شانس ما جایزه ای به رسم یابود و تقدیر از ایشان اهدا خواهد شد . 

امیدواریم که برنده خوش شانس ما شما خریدار محترم باشید .