دوچرخه شهری

اقتصادی ترین خرید زندگی هر فرد.

همه‌ی افراد برای سفر در شهری و انجام کار های روزانه خود نیازمند استفاده از وسیله نقلیه اند.وسیله نقلیه هرچه ارزان تر باشد و خرابی کمتری داشته باشد ، مناسب تر است از این رو دوچرخه شهری بهترین انتخاب برای سفر های درون شهری است . استفاده از دوچرخه شهری برای رفت آمد به محل کار علاوه بر کاهش هزینه های شما ، بدن شما را در برابر بیماری ایمن می‌کند.در ادامه به بررسی ویژگی های دوچرخه شهری می‌پردازیم تا شما اقتصادی ترین خرید زندگی خود را تجربه کنید. دوچرخه های شهری محبوبترین و رایج ترین دوچرخه ها هستند. این نوع دوچرخه عموما برای مسیرهای هموار درون شهری ساخته می شوند وبطور کلی برای سواری های کابردی تولید می شوند در مقایسه با دوچرخه هایی که انحصارا برای هدفی مانند دوچرخه سواری کوهستان و یا دوچرخه سواری مسابقه ای ، دوچرخه شهری در محبوبیت درحال رشد است چرا که نگرانی ها بین ساکنین زمین درمورد مسائل محیط زیستی و آسیب ها به زیستگاه جانداران متعدد درحال جانگیری و افزایش است.

مشتری

فروشگاه

مشتری

فروشگاه دوچرخه چوز

طراح

مهسا

وب سایت

SODINO.IR

پروژه با مثال توصیفی

از آمار توصيفي فراواني و درصد فراواني براي ارزيابي و بررسي وضعيت موجود و در سطح استنباطي نيز از آزمون خي دو براي بررسي نظرات دوچرخه سواران استفاده شد. روايي پرسشنامه مورد تاييد چند تن از اساتيد مديريت ورزشي قرار گرفت؛ همچنين به منظور بررسي پايايي از آزمون آلفاکرونباخ براي يک نمونه اوليه 30 نفره استفاده شد.  حقيق حاضر با هدف ارزيابي وضعيت موجود و اثربخشي مسيرهاي ويژه دوچرخه سواري شهر تبريز انجام گرفته است. زمان انجام تحقيق هفته آخر مرداد تابستان سال 1394 به مدت هفت روز (بيش از 6 ساعت) در نظر گرفته شد و تقريبا طيف قابل توجهي به تعداد 319 نفر از کل دوچرخه سواران استفاده کننده از مسير به عنوان نمونه اين تحقيق قرار گرفتند. روش تحقيق به صورت توصيفي - تحليلي مي باشد. براي بررسي وضعيت موجود مسيرهاي ويژه از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد. 

نتايج نشان داد اکثر دوچرخه سواران در مسيرهاي ويژه، ورزشکار بوده و به منظور سلامتي و ورزش از دوچرخه استفاده مي کنند و نيز اکثر آنها از قشر کم درآمد جامعه مي باشند. همچنين ارجح ترين زمان دوچرخه سواري ساعت 18 به بعد بود، نظر سنجي در مورد وضعيت موجود مسيرهاي ويژه نشان داد که شهروندان ازشيب و عرض مسيرها، موقعيت جغرافيايي، تداخل نداشتن با وسايل نقليه، احداث مسيرهاي ويژه رضايت داشتند ولي از طول، کيفيت، ايمني و روشنايي مسير رضايت کافي نداشتند. در نتيجه توصيه مي شود به منظور جذب و گرايش شهروندان به دوچرخه سواري و استفاده از مسيرهاي ويژه به ارتقا سطح کيفي و کمي مسيرهاي دوچرخه سواري و بهبود آن توجه شود.

سوالات متداول

Sodales quisque in torquent a consectetur lobortis vestibulum consectetur metus a a interdum odio orci a est parturient nisi pharetra vivamus a commodo tellus. Est non arcu a.

شما خریدار محترم می توانید در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و یا اطلاع از شرایط و پیگیری خرید خود با ما در تماس باشید. تیم پشتیبانی و کارشناسان دوچرخه چوز بصورت شبانه روزی در تلاش اند تا موفق به کسب رضایت کامل تمامی مشتریان و مراجعین محترم باشند.

بی گمان در مورد هر محصولی که قصد خرید آن را داریم این برندهای معتبر هستند که به عنوان مرجع در انتخاب ما و یا حتی سایر مارک های تجاری با ارزش کمتر ، به عنوان مقیاس اصلی مد نظر ما قرار می گیرند . اما در مورد دوچرخه و سایر لوازم و تجهیزات ورزشی که با سلامت شما در ارتباط هستند قطعا می بایستی دقت بیشتری به خرج دهید و به صرف قیمت کمتر و یا صرفه اقتصادی به خرید محصولات ارزان تر و با درجه کیفی پایین تر نپردازید ، زیرا سلامتی ما بیش از هر معقوله ای ارزشمند است  و هر اندازه که به سلامتی خود اهمیت می دهیم می بایستی در مورد انتخاب وسایل ورزشی که مستقیما با سلامت ما در ارتباط هستند حساسیت داشته باشیم و تحقیق کنیم.

تمامی محصولات خریداری شده توسط شما مشتری محترم ، قبل از ارسال توسط همکاران بخش خدمات ما کنترل شده تا مشکلی از لحاظ ظاهری (وجود خط و خش ، رنگ پریدگی و ضربه و…) بر روی محصول وجود نداشته باشد و تنها بعد از تایید نهایی محصول برای شما ارسال خواهد شد تا با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید اقدام فرمایید. از لحاط بسته بندی محصولات جهت حفظ سلامت خاطر نشان میشود که تمامی محصولات با پک اصلی شرکت سازنده ارسال میشوند که بدیهی است این بسته بندی ها از لحاظ استحکام برای حفظ سلامت محصول در طول پورسه ارسال از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند

TACITIRS LOBORTIS

Elis mus a habitant mi suspendisse adipiscing ultricies torquent id urna.

VESTIBULUM MOLLIS

Blandit nibh at accumsan a a sed et diam himenaeos aliquet ad sagittis.

POSUERE ULLAMCPER

Vestibulum feugiat a volutpat dis cum primis ultricies massa taciti lobortis.

LITORA PARTURIENT

Egestas a mi a faucibus vestibulum vestibulum nam aliquet adipiscing.